Microsoft Dynamics NAV
Významný klient: accace k.s.

Microsoft Dynamics NAV (predtým Microsoft Navision) je riešenie pre správu podnikových zdrojov, ktoré vám pomôže automatizovať, integrovať a lepšie riadiť jednotlivé firemné procesy v oblasti financií, výroby a riadenia projektov, distribúcie, správy zákazníckych vzťahov a e-commerce. Microsoft Dynamics NAV, vzhľadom na svoju komplexnosť a prispôsobivosť, je ideálnym riešením pre rastúcu spoločnosť s jedinečnými procesmi a špecializovanými potrebami. Umožní vám rýchlo reagovať na nové trhové príležitosti, rast vašej konkurencieschopnosti a zvýšenie produktivity vašich zamestnancov.

Integrované podnikové riešenie Microsoft Dynamics NAV vám pomôže reagovať na dynamické podnikové prostredie a využiť rýchly trend dnešného podnikania vo váš prospech. Systém Navision je riešenie s medzinárodným dosahom. Použité mechanizmy vám umožnia realizovat vaše aktivity v medzinárodnom prostredi bez ohľadu na jazykové, legislativne či menové rozdiely. Riešenie Microsoft Dynamics NAV patrí k špičke v komplexných podnikových systémoch určených pre stredné a veľké spoločnosti. Využíva ho viac ako 130000 zákazníkov.

Produkty rodiny Microsoft Dynamics sú integrovateľné s ostatnými produktmi Microsoft, či už je to balík Microsoft Office, portálové aplikácie Microsoft SharePoint alebo iné. Z integrácie však nie sú vylúčené ani ne-Microsoft aplikácie, dokonca ani neštandardné, vyrobené na mieru ako napr. mobilný predaj 4B Mobile 2010. Produkty Microsoft Dynamics fungujú na všetkých typoch sietí podporujúcich protokol NETBIOS alebo TCP/IP. Takisto je možný vzdialený prístup prostredníctvom VPN.

Ak Vás zaujíma táto oblasť, alebo máte záujem o ukážku konkrétnych možností tohto produktu , aké výhody môže priniesť vašej spoločnosti naše mobilné riešenie, vyplňte prosím kontaktný formulár alebo kontaktujte naše marketingové oddelenie.