MyMobiler
Výnikajúca free utilita MyMobiler, ktorá Vám umožní ovládať Vaše mobilné zariadenie priamo z pracovnej plochy. Môžete tak nie len jednoducho a pohodlne využívať klávesnicu a myš ale aj kopírovať dáta medzi mobilom a PC. Tu si môžete stiahnuť poslednú verziu.

Mobilná klávesnica
Mobilná utilita 4B Klávesnica je súbor klávesnic so slovenskou alebo českou diakritikou. Je jednoduchá na inštaláciu, má ergonomické rozloženie kláves a minimálne pamäťové nároky. Je to jednoduhšie, rýchlejšie a lacnejšie riešenie lokalizácie Vášho mobilného zariadenia. Tu si môžete stiahnuť poslednú demo verziu.

V prípade Vášho záujmu o tento produkt, vyplňte prosím kontaktný formulár alebo kontaktujte naše obchodné oddelenie.
Microsoft ActiveSync 4.5
Microsoft ActiveSync 4.5 je nová inovácia softvéru pre zariadenia vybavené systémom Windows Mobile, ktorý umožňuje synchronizáciu s počítačmi so systémom Windows a aplikáciou Microsoft Outlook. Tu si môžete stiahnuť poslednú verziu.

Adobe Reader pre Windows Mobile
Adobe Reader od spoločnosti Adobe Systems slúži na zobrazovanie a tlač súborov vo formáte "Adobe Portable Document Format (PDF)". Tento produkt je určený pre mobilné zariadenia. Tu si môžete stiahnuť poslednú verziu.

PIEprint pre Windows Mobile
PIEprint od spoločnosti Field Software je určený na plnohodnotnú tlač HTML dokumentov z Pocket Internet Explorer (PIE). PIEprint ponúka množstvo nastvení a umožňuje tlačiť cez Infrared, Bluetooth, 802.11b wireless a serial connections na množstvo rôznych tlačiarní, vrátane HP DeskJet and LaserJet compatible, Canon BubbleJet, Epson Stylus, ESC/P2, 24-pin LQ compatible, Pentax, Brother, Zebra, O'Neil, Extech, Seiko, Citizen, Epson, Fujitsu, Axiohm, Able Systems ... . Tu si môžete stiahnuť poslednú verziu.