IT Poradenstvo
Ak uvažujete o zavedení nového informačného systému alebo jeho zmene, ponúkame Vám konzultačné a poradenské služby spojené s analýzou riešenia a návrhom systému. Cieľom našej analýzy riešenia je analýza kľúčových procesov, návrh základov architektúry, vytvorenie projektového plánu a definícia rizikových prvkov celého projektu. Pred výberom dodávateľa a poskytovateľa riešení, alebo pred výberom platformy na ktorej začnete svoj informačný systém je potrebné sa v týchto otázkach zorientovať. Vyhnete sa do budúcna nesprávnym finančným investíciám a ušetríte si čas aj peniaze. Poskytneme Vám potrebné konzultácie a poradenstvo.

Nami poskytované poradenstvo je spravidla technického aj netechnického charakteru. Často je jeho predmetom optimalizácia procesov vo firme a návrh náhrady klasických procesov elektronickými, vlastné návrhy riešení, funkčné a technické posúdenie najvhodnejšieho riešenia, výber najvhodnejšej technológie pre dané riešenie, analýza výhod a nevýhod jednotlivých alternatív riešenia, posúdenie konkurenčných ponúk, a iné.

Zodpovieme vám aké technológie v akej skladbe a architektúre má organizácia mať a rozvíjať, aká forma vlastníctva a prevádzkovania IT je vhodná pre danú organizáciu, do ktorých oblastí IT investovať, kde minimalizovať náklady, ako zvoliť vhodnú platformu pre Vaše riešenie, či uprednostniť kvalitu alebo dostupnosť riešenia, či nebude správa Vášho riešenia príliš drahá a náročná, ...

Ak Vás zaujíma táto oblasť, alebo máte záujem o naše služby v tejto oblasti, vyplňte prosím kontaktný formulár alebo kontaktujte naše obchodné oddelenie.